THOUSANDS OF FREE BLOGGER TEMPLATES »

Τρίτη 30 Νοεμβρίου 2010

Ήττα στο el-paso!!!

Την ήττα με 2-1 γνώρισε η ομάδα μας από την τελευταία Καλλιθέα στο ματς που έγινε στο el-paso στα πλαίσια της 11ης αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β εθνικής. Η ομάδα μας πραγματοποιώντας κακή εμφάνιση(έλειπε πάθος από τους παίχτες και η πίστη στο αποτέλεσμα) κατάφεραν να προηγηθούν με ένα σουτ του Ραονε, η μπάλα έφυγε κάτω από τα πόδια του τερματοφύλακα της Καλλιθέας και έγινε το 0-1 όπου ήταν και το σκορ του ημιχρόνου. Η ΑΣΑ ωστόσο όπως έγινε και στο κύπελλο και στον Εύοσμο δεν κατάφερε να διατηρήσει το προβάδισμα που είχε στο ημίχρονο και με δύο αστεία γκολ(το ένα πέναλτι που αμφισβητήθηκε από τους 350 καρδιτσώτες που βρέθηκαν στο γήπεδο) κατάφεραν να γυρίσουν το ματς. Πλέον η ομάδα μας βρίσκετε στην 16η θέση και περιθώρια για άλλες απώλειες ειδικά στην Καρδίτσα δεν υπάρχουν. Επόμενος αντίπαλος η ομάδα του Ιωνικού εντός έδρας.